BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 11986063
*
nr 1198 6063
Bordslampfot
Nila Alingsås, keramik. Höjd: 67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 augusti 2018
kl 19:33:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/8 12:15:56
1
100 kr
19/8 19:41:22
2
Vinnande bud
20/8 19:28:34
1
400 kr
20/8 19:28:34
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik nila alingsås
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:32
-
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
*
Bordslampfot
Läs om budbetjänten
nr 1198 6063
Bordslampfot
Nila Alingsås, keramik. Höjd: 67 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 augusti 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/8 12:15:56 | 1 | 100 kr |
19/8 19:41:22 | 2 | Vinnande bud |
20/8 19:28:34 | 1 | 400 kr |
20/8 19:28:34 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik nila alingsås
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09